Фаховий семінар для апробації дисертації Бандури Лілії Романівни

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» від 12.01.2022 № 44 та Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, введеного в дію наказом від 31.03.2022 № 149, для забезпечення проведення попередньої експертизи дисертації на тему «Історіографія застосування інноваційних технологій у підготовці майбутніх вчителів початкової школи у закладах вищої освіти України (00-ті рр. XX – початок XXI ст.)», виконану аспіранткою 4 року навчання вечірньої державної форми навчання за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки Бандури Лілії Романівни, та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Фаховий семінар для апробації дисертації Бандури Лілії Романівни відбудеться 16 квітня 2024 року на кафедрі педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в аудиторії 604 о 14:00 годині у такому складі:

Стинська В. В. – доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, гарант ОНП «Освітні, педагогічні науки» – голова семінару;

Зюбрицька О. Й. – старший лаборант кафедри – секретар семінару;

Прокопів JI. М. – завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, кандидат педагогічних наук, доцент -науковий керівник;

Кондур О. С. – декан факультету, доктор педагогічних наук, професор -член семінару;

Савчук Б. П. – доктор історичних наук, професор кафедри педагогіки га освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика – член семінару;

Кіндратюк Б. Д. – доктор мистецтвознавства, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика – член семінару;

Білавич Г. В. – доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти – член семінару;

Ковальчук В. М. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика – член семінару;

Салига Н. М. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика – член семінару;

Єгорова І. В. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика – член семінару;

Близнюк Т. О. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти – член семінару;

Кравець Н. С. – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти – член семінару.