Стипендія Wirth Doctoral Research Fellowship для українських студентів

Канадський інститут українських студій (CIUS) запрошує подати заявку на стипендію Wirth Doctoral Research Fellowship для українських студентів. Цю стипендію пропонує та фінансує Інститут студій Австрії та Центральної Європи імені Вірта Альбертського університету в рамках ініціативи університету Disrupted Ukrainian Scholars and Students.
Кандидати мають бути громадянами України та навчатися на PhD програмах у будь-якій галузі образотворчого та виконавського мистецтва, гуманітарних чи соціальних наук. Тема PhD дисертації має стосуватися будь-якої однієї чи кількох із таких країн: Австрії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Словаччини, Словенії та Польщі або стосуватися відносин України з цими країнами.
Стипендія триває 12 місяців і оцінюється в 27 600 канадських доларів, які будуть виплачені в кінці кожного місяця. Крім стипендії, премія яка включає авіаквитки економ-класу до та з Едмонтона.
Всі подробиці в особисті: