Фаховий семінар для апробації дисертації Мельничука В. І.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» від 12.01.2022 № 44 та Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, введеного в дію наказом від 31.03.2022 № 149, для забезпечення проведення попередньої експертизи дисертації на тему «Регіональні особливості реформування місцевого самоврядування в процесі децентралізації та європейської інтеграції України» виконану аспірантом Мельничуком Василем Івановичем 2018 – 2022 років навчання за спеціальністю 052 Політологія для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 052 Політологія та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Фаховий семінар для апробації дисертації Мельничука Василя Івановича відбудеться 24 лютого 2023 року о 14.00 годині на кафедрі політології факультеті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університеті імені Василя Стефаника у змішаному режимі в аудиторії №714 та онлайн за посиланням у такому складі:

Климончук В.Й. – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології – голова семінару, гарант даної ОНП;

Липчук О.І. – кандидат політичних наук, доцент кафедри політології – секретар семінару;

Монолатій І.С. – доктор політичних наук, професор кафедри політології – член семінару;

Ломака І.І. – кандидат політичних наук, доцент кафедри політології – член семінару;

Доцяк І.І. – кандидат політичних наук, доцент кафедри політології – член семінару;

Москалюк М.Ф. – кандидат політичних наук, доцент кафедри політології – член семінару;

Марчук В.В. – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри політичних інститутів та процесів – науковий керівник;

Дерев’янко С.М.– доктор політичних наук, професор кафедри політичних інститутів та процесів – член семінару;

Міщук М.Б.– кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних інститутів та процесів – член семінару;

Кобець Ю.В. – кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних інститутів та процесів – член семінару;

Матвієнків С.М. – кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних інститутів та процесів – член семінару;

Марчук Н.В. – кандидат політичних наук, доцент кафедри журналістики – член семінару;

Голуб’як Н.Р. – кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин – член семінару;

Шлемкевич Т.В. – кандидат політичних наук, доцент кафедри журналістики – член семінару.