Назва предмета / Прізвище Викладача
|
Назва предмета / Прізвище Викладача
|
||||
№ п\п |
Група Ас(о/ф)-11 | № п\п |
Група Ас(о/ф)-12 | ||
Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність | Прізвище, ім’я, по батькові | спеціальність | ||
1. | Берлін Ярослав Володимирович | 032 – Історія та археологія | 1. | Баюрчак Назарій Володимирович | 052 – Політологія |
2. | Будинкевич Лілія Романівна | 032 – Історія та археологія | 2. | Боднар Денис Ігорович | 025 – Музичне мистецтво |
3. | Бутчак Христина Михайлівна | 033 – Філософія | 3. | Головчук Юрій Михайлович | 052 – Політологія |
4. | Гавриленко-Русак Віталія Володимирівна | 035 – Філологія | 4. | Дейчаківський Станіслав Ігорович | 051 – Економіка |
5. | Галемчук Світлана Мирославівна | 032 – Історія та археологія | 5. | Єгорова Олександра Ігорівна | 051 – Економіка |
6. | Качанюк Наталія Сергіївна | 032 – Історія та археологія | 6. | Івасюк Іван Іванович | 052 – Політологія |
7. | Лесюк Вікторія Костянтинівна | 032 – Історія та археологія | 7. | Кабин Таїсія Віталіївна | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація |
8. | Лісовська Інна Володимирівна | 035 – Філологія | 8. | Китрар Віталій Сергійович | 011 – Освітні, педагогічні науки |
9. | Мадій Марта Володимирівна | 035 – Філологія | 9. | Кіндрачук Володимир Богданович | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація |
10. | Мартинова Ірина Василівна | 034 – Культурологія | 10. | Крамар Віталій Русланович | 051 – Економіка |
11. | Мельникова Христина Романівна | 032 – Історія та археологія | 11. | Кузь Тетяна Мирославівна | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація |
12. | Паньків Марта Степанівна | 032 – Історія та археологія | 12. | Лисейко Костянтин Володимирович | 017 – Фізична культура і спорт |
13. | Пиндус Марія-Мар’яна Володимирівна | 035 – Філологія | 13. | Мартинюк Марія Володимирівна | 025 – Музичне мистецтво |
14. | Пронюк Марія Мирославівна | 034 – Культурологія | 14. | Олексюк Марта Іванівна | 011 – Освітні, педагогічні науки |
15. | Сороколіта Ольга Володимирівна | 015 – Професійна освіта за предметними спеціалізаціями | 15. | Осипенко Ярослав Сергійович | 025 – Музичне мистецтво |
16. | Худик Наталія Іванівна | 032 – Історія та археологія | 16. | Патрійчук Анна Володимирівна | 017 – Фізична культура і спорт |
17. | Чолій Оксана Іванівна | 034 – Культурологія | 17. | Полторацька Валерія Володимирівна | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація |
18. | 18. | Супрун Віталій Ростиславович | 052 – Політологія | ||
19. | 19. | Шувальська Елеонора Володимирівна | 052 – Політологія |
Назва предмета / Прізвище Викладача
|
Назва предмета / Прізвище Викладача
|
||||
№ п\п |
Група Ас(о/ф)-13 | № п\п |
Група Ас(о/ф)-14 | ||
Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність | Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність | ||
1. |
Анохіна Світлана Любомирівна | 227 – Фізична терапія, ерготерапія | 1. | Варварук Христина Петрівна | 053 – Психологія |
2. | Бабак Віталій Михайлович | 081 – Право | 2. | Витвицька Наталія Михайлівна | 111 – Математика |
3. | Бойко Марія Андріївна | 281 – Публічне управління та адміністрування | 3. | Глушко Любов Федорівна | 053 – Психологія |
4. | Варивода Ірина Миколаївна | 081 – Право | 4. | Гоменюк Іван Іванович | 105 – Прикладна фізика і наноматеріали |
5. | Геник Олександр Романович | 081 – Право | 5. | Данилюк Назарій Володимирович | 102 – Хімія |
6. | Гнідан Юлія Ігорівна | 081 – Право | 6. | Дем’янчук Олег Ігорович | 091 – Біологія |
7. | Драгун Христина Романівна | 205 – Лісове господарство | 7. | Іванів Ірина Ігорівна | 105 – Прикладна фізика і наноматеріали |
8. | Журава Ілля Володимирович | 281 – Публічне управління та адміністрування | 8. | Купчак Тетяна Володимирівна | 104 – Фізика та астрономія |
9. | Кавчук Ірина Михайлівна | 205 – Лісове господарство | 9. | Луців Ілона-Анна Василівна | 111 – Математика |
10. | Карабін Євгеній Мирославович | 081 – Право | 10. | Негрич Микола Петрович | 111 – Математика |
11. | Кирилюк Роман Олександрович | 227 – Фізична терапія, ерготерапія | 11. | Петрук Надія Юріївна | 053 – Психологія |
12. | Кузнєцова Софія Вікторівна | 081 – Право | 12. | Радул Андріана Миколаївна | 111 – Математика |
13. | Максимів Любомир Михайлович | 081 – Право | 13. | Рошкевич Олександр Іванович | 053 – Психологія |
14. | Малаєв Андрій Юрійович | 081 – Право | 14. | Савчин Марія Василівна | 111 – Математика |
15. | Прокопчук Роксолана Василівна | 205 – Лісове господарство | 15. | Самарук Наталія Миколаївна | 111 – Математика |
16. | Пулик Василь Михайлович | 081 – Право | 16. | Стефанишин Надія Петрівна | 091 – Біологія |
17. | Ракаєва Анастасія Євгенівна | 227 – Фізична терапія, ерготерапія | 17. | Федорів Анастасія Ярославівна | 053 – Психологія |
18. | Савчук Володимир Андрійович | 081 – Право | 18. | Хемій Марія Михайлівна | 105 – Прикладна фізика і наноматеріали |
19. | Стефанюк Роман Петрович | 205 – Лісове господарство | 19. | Чернявська Наталія Володимирівна | 053 – Психологія |
20. | Ткачук Денис Юрійович | 281 – Публічне управління та адміністрування | 20. | Чоп’юк Юрій Юрійович | 111 – Математика |
21. | Хом’як Іван Васильович | 281 – Публічне управління та адміністрування | |||
22. | Чорній Михайло Степанович | 205 – Лісове господарство |
Англійська мова | ||||||||
Викладач:
кандидат філологічних наук, доцент Петрина Оксана Степанівна |
Викладач:
кандидат філологічних наук, доцент Телегіна Наталія Іванівна |
Викладач:
кандидат філологічних наук, доцент Дойчик Оксана Ярославівна |
||||||
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність | № п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність | № п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність |
1. | Будинкевич Лілія Романівна | 032 – Історія та археологія | 1. | Баюрчак Назарій Володимирович | 052 – Політологія | 1. |
Дем’янчук Олег Ігорович |
091 – Біологія |
2. | Бутчак Христина Михайлівна | 033 – Філософія | 2. | Варивода Ірина Миколаївна | 081 – Право | 2. | Бойко Марія Андріївна | 281 – Публічне управління та адміністрування |
3. | Кабин Таїсія Віталіївна | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація | 3. | Геник Олександр Романович | 081 – Право | 3. | Витвицька Наталія Михайлівна | 111 – Математика |
4. | Качанюк Наталія Сергіївна | 032 – Історія та археологія | 4. | Глушко Любов Федорівна | 053 – Психологія | 4. | Гоменюк Іван Іванович | 105 – Прикладна фізика і наноматеріали |
5. | Китрар Віталій Сергійович | 011 – Освітні, педагогічні науки | 5. | Гнідан Юлія Ігорівна | 081 – Право | 5. | Данилюк Назарій Володимирович | 102 – Хімія |
6. | Кіндрачук Володимир Богданович | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація | 6. | Головчук Юрій Михайлович | 052 – Політологія | 6. | Драгун Христина Романівна | 205 – Лісове господарство |
7. | Кузь Тетяна Мирославівна | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація | 7. | Дейчаківський Станіслав Ігорович | 051 – Економіка | 7. | Журава Ілля Володимирович | 281 – Публічне управління та адміністрування |
8. | Лесюк Вікторія Костянтинівна | 032 – Історія та археологія | 8. | Єгорова Олександра Ігорівна | 051 – Економіка | 8. | Іванів Ірина Ігорівна | 105 – Прикладна фізика і наноматеріали |
9. | Лисейко Костянтин Володимирович | 017 – Фізична культура і спорт | 9. | Івасюк Іван Іванович | 052 – Політологія | 9. | Кавчук Ірина Михайлівна | 205 – Лісове господарство |
10. | Мадій Марта Володимирівна | 035 – Філологія | 10. | Карабін Євгеній Мирославович | 081 – Право | 10. | Кирилюк Роман Олександрович | 227 – Фізична терапія, ерготерапія |
11. | Мартинова Ірина Василівна | 034 – Культурологія | 11. | Крамар Віталій Русланович | 051 – Економіка | 11. | Купчак Тетяна Володимирівна | 104 – Фізика та астрономія |
12. | Мартинюк Марія Володимирівна | 025 – Музичне мистецтво | 12. | Кузнєцова Софія Вікторівна | 081 – Право | 12. | Луців Ілона-Анна Василівна | 111 – Математика |
13. | Мельникова Христина Романівна | 032 – Історія та археологія | 13. | Малаєв Андрій Юрійович | 081 – Право | 13. | Негрич Микола Петрович | 111 – Математика |
14. | Олексюк Марта Іванівна | 011 – Освітні, педагогічні науки | 14. | Петрук Надія Юріївна | 053 – Психологія | 14. | Радул Андріана Миколаївна | 111 – Математика |
15. | Паньків Марта Степанівна | 032 – Історія та археологія | 15. | Пулик Василь Михайлович | 081 – Право | 15. | Ракаєва Анастасія Євгенівна | 227 – Фізична терапія, ерготерапія |
16. | Патрійчук Анна Володимирівна | 017 – Фізична культура і спорт | 16. | Рошкевич Олександр Іванович | 053 – Психологія | 16. | Савчин Марія Василівна | 111 – Математика |
17. | Пиндус Марія-Мар’яна Володимирівна | 035 – Філологія | 17. | Савчук Володимир Андрійович | 081 – Право | 17. | Самарук Наталія Миколаївна | 111 – Математика |
18. | Полторацька Валерія Володимирівна | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація | 18. | Супрун Віталій Ростиславович | 052 – Політологія | 18. | Стефанишин Надія Петрівна | 091 – Біологія |
19. | Пронюк Марія Мирославівна | 034 – Культурологія | 19. | Федорів Анастасія Ярославівна | 053 – Психологія | 19. | Хемій Марія Михайлівна | 105 – Прикладна фізика і наноматеріали |
20. | Сороколіта Ольга Володимирівна | 015 – Професійна освіта за предметними спеціалізаціями | 20. | Чернявська Наталія Володимирівна | 053 – Психологія | 20. | Хом’як Іван Васильович | 281 – Публічне управління та адміністрування |
21. | Чолій Оксана Іванівна | 034 – Культурологія | 21. | Шувальська Елеонора Володимирівна | 052 – Політологія | 21. | Чоп’юк Юрій Юрійович | 111 – Математика |
Німецька мова | Французька мова | ||||
Викладач: кандидат філологічних наук, доцент
Остапович Олег Ярославович |
Викладач: кандидат філологічних наук, професор
Яцків Наталія Яремівна |
||||
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність | № п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Спеціальність |
1. | Варварук Христина Петрівна | 053 – Психологія | 1. | Анохіна Світлана Любомирівна | 227 – Фізична терапія, ерготерапія |
2. | Гавриленко-Русак Віталія Володимирівна | 035 – Філологія | 2. | Галемчук Світлана Мирославівна | 032 – Історія та археологія |
3. | Максимів Любомир Михайлович | 081 – Право | 3. | Лаврук Богдан Васильович | 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація |
4. | Прокопчук Роксолана Василівна | 205 – Лісове господарство | 4. | Стефанюк Роман Петрович | 205 – Лісове господарство |
5. | Ткачук Денис Юрійович | 281 – Публічне управління та адміністрування | 5. | Чорній Михайло Степанович | 205 – Лісове господарство |
6. | Худик Наталія Іванівна | 032 – Історія та археологія |