Нові програми ЄС для українських студентів та науковців

🧑‍🎓🇪🇺 *Нові програми ЄС для українських студентів та науковців*
Студентська мережа Erasmus за підтримки ЄС створила нову платформу: https://cutt.ly/aHpc1Of де українські студенти та науковці отримають вичерпну інформацію про освітні можливості та програми підтримки.
На порталі у розділі “Освіта” міститься покроковий шлях вступу до вишів та отримання стипендій для української молоді у 16 державах-членах ЄС. Підтримка студентів є особливо важливою під час повномасштабної російської війни.
🤝 Окрему програму підтримки також отримають українські науковці, які вимушені тікати від війни. Для цього Єврокомісія запускає спеціальний проєкт MSCA4Ukraine в рамках грантової програми Марії Склодовської-Кюрі.
💶 Загальний бюджет програми підтримки українських науковців 25 млн євро.
*Проєктом передбачені* ⤵️
 • стипендії для докторантів та дослідників;
 • фінансова підтримка їхніх сімей;
 • допомога у визнанні дипломів;
 • надання житла та роботи.
Більш детальна інформація про реалізацію проєкту для українських науковців з’явиться на порталі ERA4Ukraine вже найближчим часом.