Відбувся відкритий семінар Олега Жерноклеєва та Романа Дзумедзея.

Шановні аспіранти і викладачі!

30 жовтня о 18:30 год та 19:50 на базі Центру інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться відкритий семінар для здобувачів ступеня доктора філософії (PhD) усіх спеціальностей запрошеного професора Жерноклеєв Олег Станіславович – доктора історичних наук, завідувача кафедри всесвітньої історії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника– на тему: “Основні види порушень академічної доброчесності та проблеми їх запобігання” та директора наукової бібліотеки, кандидата фізико-математичних наук, доцента Дзумедзей Роман Олексійович на тему: “Дорожня карта молодого дослідника: пошук і аналіз наукової інформації, вибір видання, представлення наукових результатів.”

Семінар проводився українською мовою