Фаховий семінар для апробації дисертації Дацюк Наталії Михайлівни

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» від 12.01.2022 № 44 та Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, введеного в дію наказом від 31.03.2022 № 149, для забезпечення проведення попередньої експертизи дисертації на тему «Сакральне мистецтво в оздобленні храмів Тернопільщини ХХ – початку ХХІ століття», виконану випускницею аспірантури 2023 року денної державної форми за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація,  для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, Дацюк Наталії Михайлівни та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Фаховий семінар для апробації дисертації Дацюк Наталії Михайлівни відбудеться 23 листопада 2023 року на кафедрі дизайну і теорії мистецтва Навчально-науковому інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (аудиторія № 202) о 15:00 годині у такому складі:

Дундяк І. М. – доктор мистецтвознавства, професор, професор кафедри дизайну і теорії мистецтва – голова семінару, гарант даної ОНП;

Пастух Г. С. – майстер виробничого навчання кафедри дизайну і теорії мистецтва – секретар семінару;

Чуйко О.Д. – доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва – науковий керівник;

Макогін Г В. – кандидат мистецтвознавства, доцент, заступник директора ННІМ – член семінару;

Чмелик І. М. – кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва – член семінару;

Лотоцька В. М. – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва – член семінару;

Нагорняк Х. М. – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва – член семінару;

Шпільчак В. А. ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва – член семінару;

Калиновська І. М. – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва – член семінару;

Семчук Л. Я. – кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва – член семінару

Бабій Н. П. – кандидат мистецтвознавства, доцент, доцент кафедри дизайну і теорії мистецтва – член семінару;