Фаховий семінар для апробації дисертації Куравської Юлії Сергіївни

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» від 12.01.2022 № 44 та Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, введеного в дію наказом від 31.03.2022 № 149, для забезпечення проведення попередньої експертизи дисертації на тему «Корекція післяпологових змін фізичного та психічного стану жінок, які перенесли кесарів розтин, засобами фізичної терапії», виконану випускницею аспірантури 2023 року денної державної форми за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія Куравської Юлії Сергіївни, та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Фаховий семінар для апробації дисертації Куравської Юлії Сергіївни відбудеться 19 жовтня 2023 року на кафедрі терапії, реабілітації і морфології факультеті фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (аудиторія № 104) о 14 годині у такому складі:

Шеремета Лідія Миколаївна — д.мед.н., професор, завідувачка кафедри терапії, реабілітації і морфології – голова семінару;

Петрик Ольга Михайлівна — к.фіз.вих., доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології – секретар семінару;

Ящишин Зіновій Миколайович — к.мед.н., доцент, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, гарант ОНП 227 Фізична терапія, ерготерапія;

Аравіцька Марія Геннадіївна — к.мед.н., доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології – науковий керівник;

Грицуляк Богдан Михайлович — д.мед.н., професор кафедри терапії, реабілітації і морфології — член семінару;

Остап’як Зіновій Миколайович — д.мед.н., професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії – член семінару;

Полатайко Юрій Олексійович — д. біол.н., професор кафедри спортивно-педагогічних дисциплін – член семінару;

Лісовський Богдан Петрович — к.біол.н., доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури;

Лапковський Едуард Йосипович – к.мед.н., доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології – член семінару;

Олексюк Лілія Ігорівна — к.фіз.вих., доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології – член семінару;

Герич Роман Петрович — к.мед.н., доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії – член семінару;

Івасюк Ірина Йосипівна — к.мед.н., доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології – член семінару.