Фаховий семінар для апробації дисертації Савки Христини Олегівни

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» від 12.01.2022 № 44 та Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, введеного в дію наказом від 31.03.2022 № 149, для забезпечення проведення попередньої експертизи дисертації на тему «Структура, морфологія та адсорбційні властивості натрованого ТіО2», аспірантки 4-го року навчання заочної контрактної форми за спеціальністю 102 Хімія, для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 102 Хімія, Савки Христини Олегівни та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Фаховий семінар для апробації дисертації Савки Христини Олегівни відбудеться 14 грудня 2023 року на кафедрі хімії факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у  змішаному форматі (аудиторія № 302 та за посиланням) о 14:00 годині у такому складі:

Коцюбинський Володимир Олегович – доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри матеріалознавства і новітніх технологій  – голова семінару;

Складанюк Марія Богданівна – провідний інженер кафедри хімії – секретар семінару;

Миронюк Іван Федорович – доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри хімії – науковий керівник;

Татарчук Тетяна Романівна – кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, – член семінару, гарант ОНП «Хімія»;

Ільницький Роман Васильович – завідувач відділу аспірантури і докторантури, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій (за сумісництвом) – член семінару;

Шийчук Олександр Васильович – доктор хімічних наук, професор кафедри хімії – член семінару;

Парлаг Олег Олександрович – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту електронної фізики НАН України м. Ужгород – член семінару;

Лобанов Віктор Васильович – доктор хімічних наук, професор, завідувач лабораторії квантової хімії та хімічної фізики наносистем Інституту хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України – член семінару;

Микитин Ігор Михайлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії – член семінару;

Курта Сергій Андрійович – доктор технічних наук, професор кафедри хімії – член семінару.