Фаховий семінар для апробації дисертації Шекети Мар’яни Миколаївни

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» від 12.01.2022 № 44 та Положення про порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, введеного в дію наказом від 31.03.2022 № 149, для забезпечення проведення попередньої експертизи дисертації на тему «Ірландія та Каталонія: сепаратистська симетрія в Європі», виконану випускником аспірантури 2023 року денної державної форми за спеціальністю 052 Політологія для здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 052 Політологія Шекети Мар’яни Миколаївни, та надання висновку про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації.

Фаховий семінар для апробації дисертації Шекети Мар’яни Миколаївни відбудеться 21 листопада 2023 року на кафедрі політології факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (аудиторія № 103) о 15:30 годині у такому складі:

Климончук Василь Йосифович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри політології – голова семінару, гарант даної ОНП;

Липчук О. І. – кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри політології – секретар семінару;

Дерев’янко Сергій Миронович – доктор політичних наук, професор, професор кафедри політичних інститутів та процесів – член семінару;

Стецюк Наталія Миколаївна – кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародних відносин – науковий керівник;

Голуб’як Н. Р. – кандидат політичних наук, старший викладач кафедри міжнародних відносин – член семінару;

Кобець Ю. В. – кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри політичних інститутів та процесів – член семінару;

Бойчук О.І. – кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин – член семінару;

Гурак І.Ф. – кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин – член семінару;

Струтинська Т.З. – кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин – член семінару;

Дерещук Т.М. – кандидат юридичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин – член семінару.