Підвищення кваліфікації “Третій рівень освіти в Україні

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

«ТРЕТІЙ РІВЕНЬ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ НАУКОВИХ
ТА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ У СУЧАСНИХ УМОВАХ ВІЙНИ»

27 червня – 7 серпня 2022 року

З 24 лютого 2022 року життя нашої країни змінилося назавжди. Ми почали жити по-новому – у стані війни, що значною мірою вплинуло на кожну сферу нашого життя, зокрема на освітню діяльність. Спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького, Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» ми вирішили організувати науково-педагогічне підвищення кваліфікації з метою надати практичні та теоретичні поради щодо особливостей підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Навчальне навантаження становить 6 кредитів ECTS (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожен день протягом 6 робочих тижнів.

У межах заходу передбачено проведення трьох онлайн-лекцій на платформі ZOOM:

• 5 липня о 14:30 – лекція «Організація та підготовка до акредитації ОНП за третім освітньо-науковим рівнем».
Спікер – Наталія Вікторівна Балабуха, начальник навчально-методичного відділу забезпечення якості вищої освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки;

• 12 липня о 14:30 – лекція «Діяльність аспірантури і докторантури та здобуття наукових ступенів в умовах воєнного стану».
Спікери: Олена Миколаївна Долинна, завідувач відділу аспірантури та докторантури Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького;
Мирослава Богданівна Філіпович, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та археології Волинського національного університету імені Лесі Українки, вчений секретар спеціалізованої вченої ради, голова Волинського обласного відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва;

• 19 липня о 14:30 – лекція «Підготовка здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії під час війни: хмарні сховища як сучасний інструмент для організації ефективної роботи і спільного простору відділу аспірантури та аспірантів».
Спікери: Лариса Олексіївна Колісник, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри історії та політичної теорії, завідувач відділу аспірантури і докторантури Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»;
Наталія Олександрівна Новодранова – тренер, провідний інженер-програміст інформаційно-комп’ютерного комплексу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Учасникам необхідно до 24 червня 2022 року (включно):
1) заповнити заявку;
2) надіслати на електронну адресу soc@cuesc.org.ua відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску (координатор направить вам реквізити після того, як ви заповните заявку).

Більш детальну інформацію про захід Ви можете переглянути в додатку до цього листа та на сайті.

Завантажити додаток