Вебінар “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”

Шановні колеги!!

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти – Academic IQ”, запрошують на вебінар “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”.

Який відбудеться: 30 листопада 2021 року о  16:30 – 18:00

Участь у вебінарі безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Лінк на реєстраційну форму: https://forms.gle/9d7BwSXNxtTsFhsG9

Під час вебінару  розкажуть про  поняття «хижацькі видання» та які наслідки публікація у них несе для дослідників. Спікерка Діна Вьорткіна розповість про практики, які можна використовувати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників чи потенційних працівників. Учасники вебінару також отримають доступ до онлайн-ресурсів, які можуть використовувати для детального аналізу хижацьких видань та підвищення рівня обізнаності серед науковців, адміністраторів та студентів.